Šijeme rúška

23.03.2020

Milé zákazníčky, zákazníci, rozhodli sme sa, že aj my prispejeme tým, čo vieme a namiesto šiat budeme šiť rúška.
V súčasnosti je nevyhnutné nosiť rúška na verejnosti, resp. zakrývať si ústa a nos.

Rúška sú kvalitné z dvojvrstvovej bavlny s uchytením na gumu, ktorá je v záhlaví a nie okolo uší. Systém uväzovania je ako na foto. (Okolo uší je bavlna, vzadu je gumička, ktorá je vymeniteľná za akúkoľvek gumu, ktorú nájdete doma, alebo šnúrku a mašličku, v prípade, že guma povolí vyváraním.)

Naše rúška sú pohodlné, pretože nevyvíjajú tlak na uši.

Sú rôzne farebné, aby ste si trošku spríjemnili deň a i keď ho nebude vidieť, mali aspoň trošku úsmev na tvári.

Rúška sú pre dospelých, v prípade záujmu sú k dispozícii aj detské rúška.
Minimálny odber v jednej objednávke je 4ks.

 

!Aktuálne máme na sklade niekoľko stoviek rúšok ihneď k odberu! Zasielame aj poštou (príde vám klasicky do schránky, zväčša hneď na druhý deň.

 

 

OBJEDNÁVANIE:
Záväznú objednávku s vaším menom, tel. kontaktom a počtom objednaných kusov môžete poslať na: sijemeruska@gmail.com . Po obdržaní emailovej objednávky vám odpovieme, kam je potrebné zaslať peniaze (bezhotovostná platba - prevodom na účet, keďže aj my sa chceme chrániť a čo najmenej vystavovať osobnému kontaktu).

Pre objednávku väčšieho počtu rúšok nás kontaktujte prosím telefonicky na 0905 592 484 alebo 0907 704 271, kde vám potvrdíme, koľko kusov vám vieme ihneď zabezpečiť a ďalšie info.

 

PREBRATIE RÚŠOK :
Po pripísaní peňazí na účet vás budeme informovať o zaslaní / možnosti osobného vyzdvihnutia rúšok.

Možnosti prebratia budú tri:
1. osobne
2. poštou
3. kuriérom - len Piešťany a okolie
1. - osobné prevzatie bude prebiehať nasledovne: Emailom vás budeme informovať, kedy je možné si prísť prevziať rúška osobne. V nádvorí nášho salónu bude pripravený stôl, kam vám v rukaviciach položíme objednávku. Odstúpime od stola a vy si môžete prevziať zabalené rúška.
2. poštou - Zabalené v obálke odoslané klasicky poštou. Poštovné podľa počtu rúšok. Pri počte 4ks je poštovné 1€.
3. naším kuriérom - kuriér v rúšku vám prinesie objednávku na dohodnutú adresu. Pokiaľ si vyberiete túto možnosť, napíšte nám do objednávky vašu adresu a my vám dáme info o cene dovezenia.

 

Rúška sú ožehlené na vysokej teplote. Odporúčame ich oprať aspoň na 60, ideálne 90° a následne ožehliť na vysokej teplote.
Sú dvojvrstvové a rôznych farieb, preto je možné, že po opraní na vysokej teplote trochu pustia farbu, čo však neovplyvňuje funkčnosť tkaniny.

Zvládneme to!

 

Upozornenie: Ochrana rúškami nie je stopercentná, netvrdíme, že ich používaním sa dá naisto zabrániť ochoreniu COVID-19, ale podľa dostupných informácií akákoľvek ochrana tváre na verejnosti pomáha šírenie vírusu spomaliť.


Top